SK | CZ | PL | EN

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kto to jest firma / esklep?

Firma / esklep jest osobą prawną lub fizyczną, która wynajmuje nowe powierzchnie reklamowe, miejsca i inne kanały online w celu propagacji swojego esklepu, strony internetowej, marki i produktów. Chce zwiększyć ilość odwiedzin za pomocą przekierowania bezpośrednio z miejsc reklamowych, kanałów oraz zwyższyć SEO w wyszukiwarce Google. Za powyższe kanały reklamowe jest w stanie zapłacić różnymi formami płatności na przykład ceną za przekierowanie, cenu za dany okres, cenu za wyświetlenie bądź najatrakcyjniejszą formą czyli % ze sprzedaży.

Kim jest Parter Affiliate?

Parter Affiliate jest marketingowym pośrdnikiem sprzedaży produktów i usług firmy / esklepu. Partner jest w większości online biznesmenem który udostępnia różne typy projektów na internecie, posiada swoich obserwatorów i odwiedzających. Partner Affiliate może być właścicielem większości baz email za pośrednictwem, których promuje firmę/esklep, bądź udostępnia grupy lub strony na portalach internetowych. Partner Affiliate reklamuje za pomocą wyświetlenia katalogu produktów i różnych typów banerów, linków Url firmy/ esklepu za co otrzymuje umówioną prowizję.

Jakie kroki należy wykonać aby utworzyć jakościową kampanię affiliate?

1. Rejestracja na affilpro.com jako Firma / esklep w prawej górnej części strony. 2. Wypełnienie formularza z aktualnymi danymi, wskazanie okresu cookies oraz % wysokości prowizji. 3. Implementacja kodów mierzących - po zalogowaniu w prawo w menu znajdziesz " Kody mierzące" oraz dokładną instrukcję implementacji kodów mierzących. 4. My ocenimy, zaproponujemy oraz wytworzymy odpowiednią dla ciebie kampanię. 5. W celu wytworzenia jakościowej kampani właściwe jest mieć dla naszych Partnerów Affiliate szeroki wachlarz aktualnych banerów oraz przesłać pliki XML. 6. Po zaimplementowaniu kodów mierzących rozpoczniemy testowanie. 7. My utworzymy kampanię cashback oraz dodamy twój sklep do katalogu "Sklepy Cashback" i " Pochwal zakup". 8. Informujemy i promujemy twoją kampanię u naszych partnerów Affiliate oraz na partnerskich projektach. 9. Uruchomieniem kampanii affiliate zyskujesz jakościowych kupujących i nowe zamówienia.

Jakie są opłaty za korzystanie z sieci affilpro.com?

W przypadku esklepu/firmy opłatę możemy ustalić osobiście - na zasadzie ugody.